Lunice

Skupino Lunice sestavlja 10 nadobudnic in 12 nadobudnežev. Po naravi smo navihani in razigrani na trenutke neugnani. V naši družbi dolgčas vam ne bo, ker vedno kaj ustvarjamo. Svoje igrive, vedoželjne, ustvarjalne in razgibane trenutke preživljamo v naši prijetni igralnici, kjer tkemo veliko mrežo prijateljstva in spoštovanja. Vzgojiteljici Tamara in Manica pa poskrbiva, da nemirni otroški duh nikoli ne počiva!

Sončki

Smo Sončki… 18 majhnih in velikih sončkov. Vsi mi, majhni in veliki, smo ustvarjalni, nagajivi in igrivi, pravi mali radovedneži. Radi se zabavamo, pojemo, plešemo, ustvarjamo, včasih zajokamo, sicer pa naše obraze krasi nasmeh. S svojimi objemi nas prav vsak dan grejeta dva sončna žarka, ki kot dve sončkovi nogi z nami korakata in spoznavata svet - to sta naši vzgojiteljici Simona in Jožica. Vsi skupaj smo eno samo veliko sonce!

Zvezdice

Najmlajši v vrtcu smo, 12 nas kmalu bo. Radi pojemo, plešemo, se igramo in preprosto radi se imamo. Vzgojiteljici Mirjana in Vanja

Obisk babice Zime

Nerodna Avguština