02/795-31-08 - zbornica vrtca | 02/795-31-00 - tajništvo šole in vrtca vrtec.podlehnik@sola-podlehnik.si

Mesec SEPTEMBER 

 

Za nami je že mesec dni v vrtcu. Za nekatere prvič, za nekatere znano že od lani, za nekatere pa samo prehod iz manjše skupine v večjo. Čeprav je ta mesec uvajalni mesec, v katerem se spoznavamo in navajamo drug na drugega, se navajamo na nove prostore in življenje v vrtcu, na novi vzgojiteljici, gradimo na medsebojni pomoči in prijateljstvu, pa vendar se je že zgodilo toliko lepega in novega, zanimivega in zabavnega, da vam moramo predstaviti malo v besedah, predvsem pa v slikah.

 

Praznovali smo Anejev rojstni dan

Anejev rojstni dan 1

 

Praznovali smo Klarisin rojstni dan

 

Praznovali smo Zalin rojstni dan

 

V lepem vremenu uživamo na naših igralih, jupiiiiiiiiiiiiiii …

 

Se družili s skupino Lunice in bili mojstri v peskovniku…

 

V igralnici pa ustvarjali likovne umetnine…

 

Dobili pa smo tudi nove igrače- jupiiiiiiiiiiii !

 

 

 

 

 

 

 

Dostopnost