02/795-31-08 - zbornica vrtca | 02/795-31-00 - tajništvo šole in vrtca vrtec.podlehnik@sola-podlehnik.si

Pustni čas je bil v vrtcu poučen, zabaven in norčav. Obiskali so nas orači iz Podlehnika in nam prikazali svojo nalogo pri odganjanju zime. Pobliže smo si jih ogledali, potipali in se z njimi za spomin tudi fotografirali.

Pustno rajanje smo imeli na pustni torek, po zajtrku, v avli vrtca. Vse skupine v vrtcu smo se zbrale našemljene v različne pustne like. Skupaj smo zapeli in zaplesali na pustno pesem ob zvokih kitare. Nato so potekale tekmovalne igre in podrobneje smo spoznavali okoliške pustne šeme. Za konec smo ob pustni pesmi še enkrat zarajali in zaplesali. Skupaj smo uspešno pregnali zimo!

pust krivih ust 2

Več o našem druženju si lahko ogledate v fotogaleriji, dostopni tukaj.

Dostopnost