02/795-31-08 - zbornica vrtca | 02/795-31-00 - tajništvo šole in vrtca vrtec.podlehnik@sola-podlehnik.si

Gre za projekt Simbioze, ki je v športnem duhu povezal dve generaciji. Naša želja je bila, da del te akcije postanejo tudi stari straši in tako svojim vnukom – otrokom našega vrtca, omogočijo pozitivno izkušnjo skozi gibalne aktivnosti.

V ta namen smo v torek, 22. 9. 2015, v naš vrtec povabili babice in dedke, kjer smo se družili ob skupnih igrah v telovadnici.

Simbioza že od leta 2011 povezuje celotno Slovenijo skozi socialno inovacijo, ki je združila modrost in mladost in tako pokazala, da je medgeneracijsko sodelovanje prava smer prihodnosti. Verjamemo, da je vrtec pomemben družbeni prostor, kjer lahko ustvarimo priložnost za sodelovanje in medgeneracijsko povezanost.

Fotogalerijo najdete tukaj.

Dostopnost