02/795-31-08 - zbornica vrtca | 02/795-31-00 - tajništvo šole in vrtca vrtec.podlehnik@sola-podlehnik.si

Tudi v letošnjem šolskem letu se je vrtec priključil vseslovenski akciji Simbioza giba 2019, kjer smo povabili babice in dedke k sodelovanju.

Projekt združuje ideje medgeneracijskega sodelovanja, prostovoljstva in telesne vadbe, preko katerih ozavešča ter promovira zdravo in aktivno življenje za vse generacije v vseh življenjskih obdobjih.
Zato smo se v sredo, 16. oktobra 2019 skupaj z babicami in dedki podali na orientacijski pohod. Skupaj smo se razgibali ob gibalnih nalogah, ki smo jih izvajali med pohodom na petih vadbenih postajah. Zraven ni manjkalo niti prepevanja in dobre volje. Ko smo se vrnili v vrtec nas je tam pričakala pogostitev in harmonikarji z veselo glasbo, značilno za naš kraj. Zato se je naše druženje končalo še v toliko bolj prijetnem vzdušju in zavesti, da je za nami kakovostno preživet čas z našimi najmlajšimi.

Dostopnost