02/795-31-08 - zbornica vrtca | 02/795-31-00 - tajništvo šole in vrtca vrtec.podlehnik@sola-podlehnik.si

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bomo v naslednjem tednu, od ponedeljka, 2. 11. 2020, organizirali nujno varstvo za predšolske otroke v vrtcu Podlehnik za vse tiste starše, ki zaradi narave svojega dela varstvo potrebujete.

Za prijavo otroka v nujno varstvo starši predšolskih otrok pokličete na telefonsko številko 031 316 066 (ga. Anito Malovič – vodja vrtca Podlehnik) ali napišete prijavo na elektronski naslov anita.malovic@sola-podlehnik.si . Zaradi lažje organizacije dela vas prosimo, da napišete uro prihoda otroka v vrtec in uro odhoda iz vrtca.

Osnovno vodilo ostaja, da pridejo v nujno varstvo samo zdravi otroci!

Verjamemo, da bomo v skupni skrbi za dobro otrok in vseh nas tudi tokrat s skupnim medsebojnim povezovanjem in sodelovanjem pripomogli k učinkoviti zajezitvi nadaljnjega širjenja okužb.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav!

Dostopnost