Spoštovani starši!

Kot ste sedaj gotovo že seznanjeni iz medijev, je Vlada RS odločila, da ponovno podaljša veljavnost ukrepov za preprečevanje širjenja s Covid-19. V skladu z navedenim tudi vrtci v tednu, od ponedeljka, 09.11.2020, do petka, 13.11.2020, delujejo v zmanjšanem obsegu in zagotavljajo varstvo otrokom, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način.

Odločitev o delovanju vrtca sprejme župan in gospod župan Občine Podlehnik, mag. Sebastian Toplak, je sprejel sklep o odprtju dežurnega oddelka vrtca tudi v tednu od 09.11.2020 dalje.

Za prijavo otroka v nujno varstvo starši predšolskih otrok pokličete na telefonsko številko 031 316 066 (ga. Anito Malovič – vodja vrtca Podlehnik) ali napišete prijavo na elektronski naslov anita.malovic@sola-podlehnik.si . Zaradi lažje organizacije dela vas prosimo, da napišete uro prihoda otroka v vrtec in uro odhoda iz vrtca.

Osnovno vodilo ostaja, da pridejo v nujno varstvo samo zdravi otroci! O tem morate starši podati tudi pisno izjavo, katera bo pripravljena v vrtcu.