02/795-31-08 - zbornica vrtca | 02/795-31-00 - tajništvo šole in vrtca vrtec.podlehnik@sola-podlehnik.si

Spoštovani starši!

Sporočamo Vam, da zaradi izjemne širitve potrjenih okužb s Covid-19 ter velikega števila visoko-rizičnih stikov med zaposlenimi smo primorani za nekaj dni zapreti vrata vrtca. Vrtec bo zaprt od danes, petka, 26. 3. 2021 in do preklica. Število okužb med zaposlenimi v zavodu je tako visoko, da varnega dela več ni moč zagotavljati. Vrtec ima 46% vseh strokovnih delavk bolnih, ob tem pa dodatne okužbe čistilke ter kuharice. Situacija v kuhinji je najtežja, saj so nam izpadle vse 3 redno zaposlene kuharice, ali iz razloga potrjene okužbe ali iz razloga nujne karantene zaradi visoko-rizičnega stika. Tako smo imeli izpad v kuhinji 100%.

Zato Vas vljudno prosimo za razumevanje.

Vrtec bo ponovno odprt od četrtka, 1. 4. 2021.

Dostopnost