02/795-31-08 - zbornica vrtca | 02/795-31-00 - tajništvo šole in vrtca vrtec.podlehnik@sola-podlehnik.si

Sodelovanja med Petrolom Podlehnik in Vrtcem Podlehnik pri OŠ Podlehnik poteka že vrsto let, saj smo s strani družbe Petrol prejeli že kar nekaj denarnih prispevkov za naše najmlajše. Zato smo se letos z veseljem odzvali na njihovo pobudo novoletnega okraševanja Petrolove prodajalne Podlehnik AC – vzhod.

Otroci vrtca Podlehnik so s svojimi vzgojiteljicami in pomočnicami vzgojiteljic kar nekaj časa ustvarjali in izdelovali okraske, ki v tem prazničnem času krasijo Petrolovo prodajalno. K skupnemu okraševanju prodajalne se je vključilo nekaj vodstvenih članov družbe Petrol in tako so skupaj ustvarili prostor, ki so ga popestrili lepo izdelani novoletni okraski vrtčevskih otrok.

Ob zaključku akcije so se okraševanju pridružili še župan Občine Podlehnik g. mag. Sebastian Toplak in ravnatelj šole dr. Dejan Kopold.

Anita Malovič, pomočnica ravnatelja za vodenje vrtca

Dostopnost