02/795-31-08 - zbornica vrtca | 02/795-31-00 - tajništvo šole in vrtca vrtec.podlehnik@sola-podlehnik.si

Spoštovani starši,

obveščam Vas, da je tudi v Osnovni šoli Podlehnik – enoti vrtca bila izglasovana stavka. Obžalujem, da je do stavke prišlo, vendar Vas vljudno prosim v imenu zaposlenih za solidarnost in razumevanje.

V našem vrtcu bomo poskrbeli za nujno varstvo otrok. Starši boste pisna obvestila o stavki prejeli v ponedeljek, 7. 3. 2022, skupaj z izjavo, če starši za otroke potrebujete nujno varstvo. Starši otrokv, ki res nimate druge možnosti, o prisotnosti otrok v sredo, 9. 3. 2022, obvestite vzgojiteljice Vašega oddelka otrok najkasneje do torka, 8. 3. 2022.

Nujno varstvo bo potekalo tako v vrtcu, kot v šoli.

Hvala lepa za razumevanje.

Prijazen pozdrav,
dr. Dejan Kopold, ravnatelj

Dostopnost