V sredo, 15. junija 2022, je potekala v vrtcu Podlehnik pri OŠ Podlehnik zaključna prireditev vrtca za šolsko leto 2021/22. Prireditev je bila še posebej slovesna zaradi okrogle obletnice vrtca, saj letos poteka natanko 10 let delovanja vrtca Podlehnik. V ta namen smo vse prisotne pogostili s slastno torto.
Prireditve se je udeležilo veliko staršev, dedkov in babic. Sodelovale so vse skupine, ki so se predstavile ob glasbi, petju in plesu.
Poslovili smo se tudi od naših mini maturantov, ki pa so imeli v torek, 14. 6. 2022, sprejmem pri županu g. Sebastjanu Toplaku.
Vam in vašim otrokom želimo vesele, varne ter zdrave počitniške dni, našim mini maturantom, ki nas v jeseni zapuščajo, pa vse dobro v šolskih klopeh.
Anita Malovič, pomočnica ravnatelja za vodenje vrtca