02/795-31-08 - zbornica vrtca | 02/795-31-00 - tajništvo šole in vrtca vrtec.podlehnik@sola-podlehnik.si

Jutranje ponedeljkovo sonce, ki je že skorajda poletno, smo otroci iz skupin Sončki, Lunice in Oblački izkoristili za zaključni izlet. Takoj po zajtrku smo se odpravili na daljši sprehod do kmetije Pernat. Pot je bila kar dolga in lovili smo še zadnje atome moči, da smo se povzpeli na majhen hrib, kjer ima svoje posestvo družina Pernat. Otroci so z navdušenjem opazovali konje, božali pujska, hranili kokoši ter se povzpeli na traktor. Poskrbeli so tudi za naše lačne trebuščke in nam pripravili pogostitev. Polni novih vtisov in doživetij smo se odpravili še na zadnjo ter za nekatere novo izkušnjo tega dne – vožnjo z gasilskim kombijem nazaj do vrtca. Družina Pernat nam je pripravila tako lep dan, ki se ga bomo zagotovo še dolgo spominjali.

Dostopnost